Сьогодні вироби з композитних матеріалів знайшли своє застосування і широко використовуються в багатьох сферах, в тому числі – в будівництві і архітектурних роботах. Це легко пояснити тим, що комбіновані композитні матеріали мають відмінні експлуатаційні характеристики. Естетичний зовнішній вигляд і практично необмежена сфера застосування робить подібні вироби варіантом вибору багатьох сучасних дизайнерів, які працюють в сфері створення проектів по оформленню житлових приміщень і приміщень іншого призначення.

Формування пластика дозволяє експериментувати з формами і колірними рішеннями, а також домагатися від матеріалів різних властивостей, за допомогою додавання різних натуральних або синтетичних компонентів. Великою популярністю сьогодні користується фасадний декор з композитних матеріалів, який має такі властивості і перевагами:

 • досить демократична вартість;
 • тривалий термін експлуатації;
 • широка колірна гамма;
 • легкість в проведенні монтажних роботи;
 • стійкість до зовнішніх впливів;
 • естетичність і т.д.

Фахівці компанії Голд Арт Лайн пропонують фасадну декор та інші вироби зі склопластику, купити які можна як в нашому магазині, так і замовити вироби за індивідуальним замовленням, відповідно до існуючої проектною документацією.

Особливості архітектурного декору

Архітектурний декор зі склопластику – один з найперспективніших напрямків в роботі фахівців компанії ГолдАртЛайн. Оздоблення фасадів виробами цього виду дозволяє отримати необмежені можливості для творчості:

 • матеріалу можна надати будь-яку, навіть саму химерну форму;
 • можливість виконати вироби зі скловолокна будь-яких розмірів, від великих архітектурних форм до найдрібніших деталей;
 • відсутність додаткового навантаження на фасад будівлі, а тому – необмежена сфера застосування навіть в проблемних конструкціях або конструкціях, що представляють історичну або культурну цінність;
 • варіативної фінішне покриття дозволяє створювати імітацію будь-якого натурального матеріалу;
 • вироби зі скловолокна не вимагають особливого догляду і стійкі до зовнішніх впливів.

Вироби з композиційного матеріалу настільки універсальні, що можуть бути використані в самих різних варіаціях і імітувати натуральні матеріали, що дозволить підкреслити вже наявний архітектурний ансамбль. Крім того, при оформленні фасадів може бути використано скловолокно, застосування якого обумовлено необхідністю створення термоизоляционного додаткового шару. Купити склопластик нескладно в будь-якому будівельному магазині, де він, як правило, продається рулонах.

У сукупності використання різних композитних і природних матеріалів дозволяє створювати прекрасні архітектурні рішення, які, крім іншого, будуть ще і дуже практичними. Наша компанія пропонує декоративні вироби з композитних матеріалів високої якості і в самому широкому асортименті. Фасадний декор, декоративні інтер’єрні вироби, прикраси для дому та саду – все це можна замовити в Компанії Голд Арт Лайн на вигідних умовах.

Ми даємо можливість оплачувати замовлення найсучаснішими і зручними для вас способами, працюємо з великими проектами і індивідуальними замовленнями і пропонуємо прозорі умови договору. Співпрацюючи з компанією міжнародного рівня, ви віддаєте перевагу незмінно високій якості виробів. Власні виробничі потужності і майстерні, кваліфіковані майстри і демократична вартість послуг – ось далеко не повний перелік ваших переваг, якщо ви вибираєте Голд Арт Лайн. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефонами, вказаними в розділі нашого сайту «Контакти» або відвідайте особисто наш офіс в Києві, де вас радо зустрінуть і обговорять деталі роботи над будь-яким проектом.