Якщо ви будуєте новий будинок, то рано чи пізно, ви прийдете до думки, що не тільки внутрішнє оздоблення має визначальне значення в створенні затишку і оригінального дизайну. Створення неповторного образу фасаду будинку – теж важлива задача, вирішити яку досить просто, якщо вибрати правильний напрямок. Сучасні облицювальні матеріали, безумовно, мають високі естетичні та якісними характеристиками, але варто визнати, що вони досить однотипні і не дають великого поля для творчості. Фасадний декор, ціна якого досить прийнятна, а естетичні якості не залишають сумнівів – одне з рішень поставленого завдання.

Найголовніша перевага фасадного декору полягає в різноманітності форм. Виробництво фасадного декору здійснюється як машинним, так і ручним способом. Для дизайнерського оформлення фасаду використовується безліч форм, які, зібрані воєдино, створюють закінчений образ. Ліпнина з бетону, фібробетону, архітектурного каменю, для фасаду має такі форми:

  • колони;
  • балясини;
  • арки для оформлення віконних прорізів і отворів дверей;
  • барельєфи;
  • малі скульптурні форми;
  • декоративні ніші;
  • кронштейни як декоративний елемент балконів, підвіконь і т. д .
  • молдинги;
  • пілястри і багато інших дуже цікаві елементи фасадного декору для дому.

Як купити або замовити фасадний декор ручної роботи?

Фахівці нашої компанії пропонують «увазі публіки» виключно ексклюзивні вироби з гіпсу, бетону, фібробетону, архітектурного каменю ручної роботи, які виготовляються під кожен конкретний проект, а тому ви можете бути впевнені в тому, що ліпнина на фасаді вашого будинку буде оригінальною і неповторною. Фасадний декор в Києві, виконаний нашими майстрами можна побачити як в приватних володіннях, так і в багатьох громадських місцях і установах. І жодного повтору! Справа в тому, що навіть сам майстер, який виконав ту чи іншу роботу, не може повторити в точності власний твір. Зробити щось схоже – можливо, але не створити копію або аналог.

Такий фасадний декор, ціна якого демократична, але трохи дорожче, ніж аналогічні вироби з пінопласту або поліуретану, має ряд незаперечних переваг. Головна перевага ліпнини – це стійкість до зовнішніх впливів і можливість відновлення елементів роботи, якщо пошкодження все ж мають місце. Там, де пошкоджені ділянки ліпнини з пінопласту доведеться частково або повністю замінити, ліпнину з бетону, фібробетону, архітектурного каменю, завжди можна відновити досить швидко, без втрат для естетики фасаду.

Наша компанія пропонує взаємовигідне співробітництво початківцям і досвідченим дизайнерам, у яких вже є власні проекти, і поки немає хорошого виконавця. Також ми раді співпраці з індивідуальними замовниками, а також надаємо послуги з реставрації та відновлення вже існуючих гіпсових елементів фасаду. У нас вже є ряд успішно закінчених проектів, ознайомитися з якими ви можете, подивившись фотографії в нашому портфоліо. Фахівці Голд Арт Лайн вже створили неповторний фасадний декор в Одесі, Києві та інших містах України, а також беруть участь в різних проектах в країнах ближнього зарубіжжя. Вигідні умови оплати, прозорі договірні зобов’язання, стислі терміни виконання робіт – ось далеко не повний перелік переваг, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Телефонуйте, ми завжди зможемо знайти компромісні рішення для будь-яких завдань!