Гіпсова ліпнина в інтер’єрі давно зайняла міцні позиції і, незалежно від історичного періоду і моди на оформлення інтер’єрів завжди залишалася актуальною. Такий стан речей легко пояснити універсальністю ліпнини як такої. Елементи ліпного декору прекрасно поєднуються з більшістю оздоблювальних матеріалів, відмінно гармонують з елементами меблів в різних стилях і мають високі естетичні якості, незрівнянні з іншими декоративними прийомами і техніками.

Ліпнина в сучасному інтер’єрі – дуже актуальне і затребуваний напрямок в дизайнерському мистецтві і багато фахівців віддають перевагу саме цьому виду декоративного оформлення. Так сьогодні широко використовується:

  • ліпнина як елемент оформлення фасадів будівлі в екстер’єрному дизайні;
  • ліпнина в інтер’єрі різної складності;
  • ліпнина як елемент створення необхідних акцентів;
  • ліпнина на стелях;
  • ліпнина на стінах;
  • малі архітектурні форми з гіпсу і багато інших елементів.

Ліпнина на фасаді або в інтер’єрі будь-якого приміщення виглядає завжди оригінально, ефектно, дорого і свідчить про неприхованою розкоші. Безумовно, все це актуально тільки в тому випадку, якщо ліпнина відрізняється високою якістю. Особливою популярністю сьогодні користується ліпнина ручної роботи, так як такі декоративні елементи є за своєю суттю абсолютно неповторними. Навіть майстер, який виконав ту чи іншу роботу, далеко не завжди зможе в точність повторити її ще раз. У цьому, погодьтеся, і є особлива привабливість і шарм!

Гіпсова ліпнина ручної роботи має лише одним недоліком – в порівнянні з ліпниною з пінопласту, купити яку сьогодні пропонують багато виробників, ліпнина ручної роботи має більш високу вартість. Втім, ціна на ліпнину ручної роботи цілком виправдана тим, що такі декоративні елементи мають практично необмежений термін експлуатації і прослужить багато років, не завдаючи особливих незручностей. Сьогодні досить часто археологи знаходять ліпнину, вік якої становить кілька сотень років, а пошкодження настільки незначні, що не заважають відновити цілісну картину.

Популярна сьогодні ліпнина з поліуретану недалеко пішла від аналогічних виробів з пінопласту, але іноді є актуальною при певних умовах. Демократична ціна часто привертає замовників, але кінцевий результат може дещо розчарувати, так як типові штамповані вироби не виглядають так оригінально як ліпнина ручної роботи.

Одне з вельми значущих переваг ліпнини – це різноманіття форм і образів, які використовуються в інтер’єрі та екстер’єрі. Неповторний шарм, розкіш і лаконічність роблять ліпнину з гіпсу варіантом вибору багатьох дизайнерів і керівників різних проектів. Вибір форм настільки різноманітний, що дозволяє майстрам створювати справжні шедеври. Серед найбільш поширених форм можна відзначити:

карнизи;
фризи;
каміни і камінні полиці;
п’єдестали;
розетки;
колони і пілястри;
настінний або стельовий декор;
панно;
кесони;
статуї і багато інших.

Варто зауважити, що такі елементи декоративного оформлення не тільки відмінно виглядають як самостійні одиниці, а й прекрасно поєднуються один з одним, створюй неповторний образ класичного інтер’єру або інтер’єру в стилі бароко. Ліпнина з гіпсу, фото якої ви можете побачити в нашому портфоліо, виконується нашими майстрами виключно в єдиному екземплярі, а тому може по праву називатися твором мистецтва.

Ми пропонуємо вам вигідні та прозорі умови співпраці, кваліфікованих фахівців з великим досвідом реалізації найрізноманітніших проектів і найсучасніші способи оплати послуг за договором. Велика кількість проектів, які вже реалізовані нашими фахівцями, досвід роботи і постійне вдосконалення майстерності – ось ті прерогативи, які ви отримаєте, співпрацюючи з компанією Голд Арт Лайн. Якщо у вас є проект і ви шукайте виконавця – ми завжди готові до діалогу і раді співпраці. Телефонуйте нам або заходьте «на чай». Вся контактна інформація є на сторінках нашого сайту.