Сьогодні втілити в життя найсміливіші дизайнерські ідеї при обробці фасадів будівель не складе труднощів: сучасними виробниками пропонується величезний вибір матеріалів для зовнішнього оформлення і декору будівель. Нові технології дозволяють досягти чудових результатів і зробити фасад вашого будинку не тільки красивим і ефектним, але і надійно захищеним від впливу негативних факторів навколишнього середовища. Одним з найбільш вдалих рішень для зовнішньої обробки є облицювання фасаду будинку штучним каменем. Такий варіант привабливий, в першу чергу, тому, що передає природну фактуру натурального каменю і при цьому набагато більш зручний в монтажі, невибагливий в експлуатації і має доступну вартість. Так, ціна за м2 штучного каменю для фасаду на порядок нижче натурального аналога. Якщо ж до цього додати численні переваги штучного матеріалу, то стає очевидним, що вибір на його користь повністю виправданий не тільки з естетичних, але також з практичних міркувань.

Штучний камінь для зовнішнього оздоблення будинку і його властивості

Якими ж перевагами володіє штучний камінь для зовнішньої обробки будинку? До їх числа сміливо можна віднести наступні:

  • Матеріал виготовляється з природних компонентів, що робить його екологічно безпечним і довговічним.
  • Фасадний камінь виробляється в встановлених типорозмірах, завдяки чому монтаж штучного каменю на фасад не забирає багато часу, оскільки не вимагає таких етапів, як шліфування, вирівнювання і підгонка по параметрам.
  • Різноманіття фактур і відтінкові гами дозволяє вибрати найбільш вдалий варіант для вашого будинку, виходячи з особливостей колірного і стилістичного оформлення фасаду.
  • Висока міцність і стійкість до механічних впливів.
  • Матеріал зберігає первинний зовнішній вигляд довгі роки і не боїться перепадів температур, впливу атмосферних опадів і сонячних променів.

Декор стін штучним каменем може бути проведений як в одному із стандартних варіантів, так і за індивідуальним проектом, що дозволить зробити вигляд вашого будинку унікальним.
Штучний камінь може успішно використовуватися не тільки для обробки фасадів, але і для внутрішнього оформлення приміщень. Величезною популярністю останнім часом користуються вироби з каменю для інтер’єру: підлогові вазони для квітів, кімнатні фонтани, колони, різні елементи для настінного декору.

Компанія «Голд Арт Лайн» пропонує широкий спектр виробів зі штучного каменю для прикраси вашого будинку і садиби. У нас ви можете замовити облицювальний камінь різних видів, ексклюзивні вироби для оздоблення фасаду, елементи ландшафтного дизайну з імітацією натурального каменю, а також монтаж штучного каменю на фасад і інші види облицювальних робіт. Подаруйте вашого дому унікальний вигляд від «Голд Арт Лайн»! Телефонуйте і оформляйте замовлення в будь-який зручний для вас час. Наші менеджери з готовністю нададуть відповіді на всі ваші запитання.