Напевно, ви часто стикалися з тим, що бачили в інтер’єр «незаповнені» місця, куди буквально «проситися» той чи інший елемент декору. Такі помилки дизайнерів можна легко виправити, використовуючи декоративні вироби з металу. Ковані та литі вироби хороші тим, що вони практично універсальні і відмінно поєднуються як з класичними інтер’єрами, які сьогодні знаходяться на піку популярності, так і з більш консервативними – відрізняються своєю лаконічністю і чіткістю ліній.

Замовити вироби з металу можна відповідно до ваших кресленнями, а можна довіритися художнього смаку майстра і отримати унікальне і неповторне витвір мистецтва. Вироби з металу в Києві можна замовити в нашій майстерні, де кваліфіковані майстри виконують роботу по металу будь-якої складності. У своїй роботі ми застосовуємо найпопулярніші техніки, об’єднуючи інновації і досвід поколінь для отримання найбільш оригінальних результатів.

Різні форми виробів з металу виконуються з урахуванням того, що вони мають практично необмежений термін експлуатації, а тому ми намагаємося використовувати оригінальні форми, які ніколи не втратять своєї актуальності. Навіть якщо ви вирішите змінити стиль інтер’єру і зробите капітальний ремонт у вашому будинку, кафе, ресторані або іншому приміщенні, то і в новому інтер’єрі ви знайдете місце для робіт майстрів Голд Арт Лайн. Досить часто нам доводиться виконувати індивідуальні замовлення, коли є завдання виконати виріб, який стане подарунком до ювілею або іншому торжества. Такий подарунок виділить вас серед інших дарувальників і буде працювати очей обдаровуваного багато років.

Вироби з металу на замовлення виконуються завжди тільки в одному екземплярі. Ще одна відмінна риса такого декору – навіть майстер, який виконував одну роботу, ніколи не зможе її в точності повторити. Та й робити цього ми не станемо, тому що компанія дорожить своєю репутацією.

Що стосується типорозмірів, то ви можете підібрати будь-який варіант, так як при своїй зовнішній монументальності, багато ковані і литі предмети інтер’єру мають досить малу вагу, що робить їх застосування ще більш універсальним. Ви можете віддати перевагу:

  • кілька невеликих предметів, ви конання в одному єдиному стилі для того, щоб розставити яскраві акценти;
  • одне досить велике виріб і тоді більше не навантажувати приміщення декором, так як занадто переобтяжене простір теж не є найкращим.

Так чи інакше, який би з варіантів ви не вибрали, предмети інтер’єру, випаленої з металу, завжди в моді і завжди притягують погляди.

Основні напрямки в роботі

Уже багато століть поспіль для виготовлення виробів з металу для будинку і інтер’єру використовуються дві основні техніки:

  1. Лиття. Дозволяє майстру отримати предмети, як в єдиному екземплярі, так і серіями для досягнення максимального результату в створенні дизайну інтер’єру. Дані предмети мають високу естетику і художню цінність. Як матеріал для художнього лиття високої якості використовують бронзу, латунь, заліза, свинцю. Втім, за бажанням замовника литі вироби можуть бути виконані з дорогоцінних металів, таких як срібло або золото.
  2. Кування. Тут може застосовуватися як ручна, так і механічна обробка вихідного матеріалу. Ручне кування здавна була одним з найпоширеніших способів обробки металу, а тому замовляючи такі вироби ви отримуєте багатовіковий досвід і високохудожні предмети інтер’єру для прикраси і акцентування в деталях.

Ви можете ознайомитися з прикладами наших робіт, подивившись наше велике портфоліо, де представлені вироби з металу в Одесі, Києві, Харкові та інших містах України і не тільки, які вже стали надбанням своїх нових господарів. Про те як зробити замовлення, отримати і оплатити його, ви можете дізнатися у наших фахівців, зв’язавшись з нами за телефонами, які ви знайдете в розділі нашого сайту «Контакти».