Сьогодні розпис стін в Москві, Києві та інших великих і не дуже містах стала затребуваною і популярною тенденцією. Це легко пояснюється тим, що сучасні дизайнери шукають нові рішення для створення оригінальних образів, які б задовольняли високим вимогам найвибагливішого споживача, який вже бачив, здавалося б все. Такого споживача потрібно дивувати, він хоче бути оригінальним, прагнути до нового і незвичайного. Саме з цієї причини художній розпис стала сьогодні такою популярною, адже вона дає необмежені можливості для творчості і привнесла масу нових ідей в сучасний інтер’єр.

Матеріали для розпису стін сьогодні теж вражають уяву недосвідченого людини. Серед найбільш популярних можна відзначити:

акрил;
масляні фарби;
латексні фарби;
водоемульсійні фарби;
безбарвний фарби, що світиться в темряві або при флуоресцентним світлом ламп і т.д.

Великою популярністю серед перерахованих вище матеріалів користуються акрилові фарби, так як вони мають високі якісні характеристики, добре лягають, мають широку кольорову гаму і різні «спецефекти», а також мають хорошу адгезію з іншими матеріалами.

Крім того, сьогодні досить популярна графічна розпис стін, більш відома нам як графіті. Якщо раніше така техніка частіше застосовувалася для розпису фасадів і інших елементів в екстер’єрному дизайні, то сьогодні ви можете зустріти дуже вдалі роботи, виконані в цьому стилі, і в інтер’єрі, як різних приміщень громадського призначення, так і в приватних апартаментах.

Важливе значення, крім іншого, має не тільки матеріали для розпису, а й вдало підібрана тематика. Ідеї ​​розпису стін досить різноманітні і на них варто звернути увагу.

Що і як намалювати на стіні?

Якщо ви не знаєте що і як намалювати на стіні, то ви можете звернутися до класичних варіантів, які вже «винайшли» до вас:

в кухні частіше малюють на стінах пейзажі або натюрморти;
для ванни підійдуть картини в стилі мариністів або підводні пейзажі;
в вітальні часто малюють портрети, копії відомих полотен або, наприклад, малюють на стінах бібліотеки, каміни або інші елементи декора;
стіни в дитячій можна розписати сценами з улюблених мультфільмів або оформити в стилі графіті, якщо мова йде про кімнату підлітка;
спальню добре доповнюють пейзажі або графічні малюнки і т.д.
Найвідповідальніший момент, після того як ви вибрали стиль, тематику і матеріали для втілення ваших ідей – це знайти хорошого майстра, який зможе з точністю перенести всі ваші ідеї на стіни вашого будинку. Такі майстри працюють в компанії ГолдАртЛайн і пропонують вам свої послуги зі створення оригінальних інтер’єрних рішень, незалежно від їх спрямування та місця розташування. Ми знаємо і як розписати стелю в храмі, і як створити дитячу кімнату, яка точно сподобається вашому малюкові.

У нас тільки кращі матеріали, кваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи, вигідні умови договорів і найсучасніші способи оплати. Приклади робіт, виконаних нашими майстрами, ви можете побачити, вивчивши портфоліо, яке ми пропонуємо вашій увазі на нашому офіційному сайті. Більш детальну інформацію про можливості співпраці ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами за телефонами, які ви знайдете в розділі нашого сайту «Контакти».

Також ми чекаємо вас в гості в нашому офісі, де ми зможемо не тільки показати вам приклади своїх робіт, але і обговорити можливості взаємовигідної співпраці.