Позолота

ПОЗОЛОТА

ВЕЛИКИЙ ЗОЛОТИЙ ШЛЯХ

Золота ліпнина в сучасному інтер’єрі.

Позолота – стара і давно зарекомендувала себе техніка, яка знову входить в моду. Класичні інтер’єри сьогодні знову неймовірно популярні, а створення закінченого образу помпезною класики складно собі уявити без використання різних технік золочення. Такі техніки, крім іншого, популярні не тільки в інтер’єрах, а й досить часто використовуються дизайнерами та архітекторами для створення неповторних образів фасадів будівель.

Сьогодні існує кілька технік і методик золочення, як більш традиційні з використанням сусального золота, так і більш сучасні, коли золочення роблять за допомогою різних складів, які надають виробам будь-якого виду неповторне золоте світіння. Інтенсивність пігменту дозволяє створювати відблиски і гру світла, що дає необмежені можливості вашої фантазії. Золочення в Києві сьогодні набуває все більшої популярності і сфери застосування цих технік постійно примножуються. Крім того, техніки золочення мають абсолютно універсальне застосування. З їх допомогою можна вдихнути нове життя:

 • в ліпний декор на стінах і стелі;
 • в стару дерев’яну меблі;
 • в предмети побуту і інтер’єру;
 • в вироби зі скла та пластику;
 • в вироби, що мають ліпні елементи;
 • в інтер’єрне оформлення і т.д.

Творчий підхід і нестандартні ідеї – ось що допомагає нашим творцям створювати свої шедеври. Технології золочення дуже затребувані при веденні реставраційних робіт. Сьогодні все більше уваги в суспільстві приділяють відновленню різних храмових споруд, об’єктів, що становлять культурну цінність та інших історично значущих будівель. Для відновлення храмів та інших культових споруд золочення золотом (дуже тонким шаром) – один з найважливіших прийомів, який використовують у своїй копіткій роботі майстра компанії Голд Арт Лайн.

Де і як застосовують золочення сьогодні?

Фахівці нашої творчої майстерні мають величезний досвід роботи з золоченням самих різних видів, як в інтер’єрі, так і в екстер’єрі. Ми неодноразово брали участь в роботах по відновленню храмових споруд і культурно-історичних цінностей, як в нашій країні, так і в країнах ближнього зарубіжжя. Серед переваг співпраці з нашими фахівцями стоїть, перш за все, відзначити наступні:

 • нестандартний підхід до вирішення поставлених завдань;
 • великий досвід і добре відточену майстерність;
 • виконання проектів будь-якої складності від стадії створення, до стадії втілення в життя;
 • тільки якісні матеріали, що мають дуже тривалий термін експлуатації;
 • можливість взаємовигідного співробітництва архітекторами і дизайнерами і т.д.

Ми готові взятися за будь проекти, будь то домашнє золочення або реставраційні роботи великого масштаба. Дуже популярно сьогодні золочення ліпнини, яку, крім іншого, наші майстри виготовляють вручну в власних творчих майстерень.

Якщо ви вирішили, що єдине чого не вистачає вашому проекту – це золочення, купити фарби або сусальне золото не вихід з положення, так як людині, ніколи не працював в цих техніках вирішити поставлені завдання буде практично неможливо. У нас ви зможете замовити позолоту, ціна якої демократична, а якість – бездоганно!

Декілька робіт з нашого портфоліо

Золочення елементів в інтер'єрі та екстер'єрі

позолота ліпнини

pozolta_1

Позолота металу і пластика

pozolta_7

позолота меблів

pozolta_8

Позолота куполів, іконостасів

pozolta_11

Які матеріали ми використовуємо для золочення

Сусальне золото 960-ї проби

pozolta_3

Сусальне срібло 999-ї проби

pozolta_6

Поталь золото, срібло, мідь

pozolta_2

Фарби під золото

pozolta_9

НАЙЧАСТІШІ питання

Ціна залежить від складності поверхні під позолоту, використовуваного матеріалу і його вартості, а також витрати матеріалу на 1 дм 2. Як правило ціна на позолоту сухозлітним золотом становить від 3 до 15 $ за 1 дм2 і залежить від вищесказаних факторів. Для більш детального розрахунку і замовлення зв’яжіться з нами зручним для Вас способом і ми в найкоротші терміни надамо вартість робіт.

Термін виконання залежить від кількості задіяних фахівців і вимог до блиску поверхні. У нас велика команда фахівців, тому термін виконання робіт буде самим мінімальним! В середньому термін на позолоту одного приміщення або купола становить 14-30 днів.

На все позолотні роботи наша компанія надає гарантію від 3 до 10 років.

В середньому ціна на позолоту сусальним золотом становить від 3 до 15 $ за 1 дм2.

Не можете зробити вибір? Задайте питання онлайн консультанту!

контакти

ТОВ «Голд Арт Лайн»
Україна, Київ 02132, а / с 61
вул. Центральна (Садова), 66
‎+38 (044) 240-76-55
office@goldartline.ua

WhatsApp Viber Telegram

Євгеній Заблоцький,
керівник проектів:
office@goldartline.ua
+38 (050) 462-76-55

Елена Сороченко,
керівник проектів:
office@goldartline.ua
+38 (067) 135-55-59