Виробництво виробів зі склопластику – це сфера, яка зацікавила сьогодні багатьох бізнесменів. Це не дивно, адже саме таке виробництво, на думку аналітиків, сьогодні має досить райдужні перспективи розвитку. Сьогодні для вітчизняного споживача цей матеріал ще представляється новим і викликає сумніви, але вже дуже скоро багато хто зрозуміє, сто склопластик – це матеріал сьогодення і майбутнього. Настав час, коли склопластик, завдяки своїм характеристикам став трохи витісняти з ринку інші матеріали, в тому числі і натуральні, такі як камінь або дерево.
Натуральні матеріали, безумовно, є сьогодні еталоном стилю, але їх висока вартість не дозволяє масово впроваджувати еко технології в життя. Виробництво композитних матеріалів, що складаються з матриці і основного армуючого речовини, дозволяє створювати незрівнянні імітації природних матеріалів високої якості, але за ціною, яка стала доступною більш широкому колу споживачів.
Сфера застосування склопластику дуже широка і різноманітна. Сьогодні його ефективно застосовують в наступних сферах:
• автомобілебудування;
• суднобудування як прерогатівних напрямок виробничої діяльності;
• будівництво;
• виробництво виробів, які відповідають суспільні потреби (поштові скриньки, кабінки для таксофонів, перила, сміттєві баки і т.д.);
• енергетика;
• пристрій каналізаційних систем і систем водопостачання і т.д.
Таке широке застосування обумовлене високими якісними характеристиками і хіміко-фізичними властивостями, що роблять виробництво виробів зі склопластику перспективною галуззю промисловості. Крім того, ми пропонуємо вам в широкому асортименті вироби, які виробляються за особливою технологією з використанням поліефірної смоли. Цей компонент, коли його вводять в технологічний процес, дозволяє отримати ще більш цікаві і важливі якісні характеристики.
Вироби з поліефірної смоли широко застосовуються не тільки в промисловості, але і в виробничих процесах виготовлення декоративних виробів. Такі вироби, крім іншого, дуже стійкі до впливу будь-, в тому числі солоної, води, а тому їх часто використовують для виготовлення штучних коралів і іншого декору для акваріумів та інших декоративних елементів інтер’єрів. Варто відзначити екологічність і безпеку поліефірних смол. Вироби з цього матеріалу абсолютно не виділяють токсичних речовин і безпечні для здоров’я, як людей, так і мешканців акваріумів.

Виготовлення форм або матриць

Крім того, що ми самі виготовляє вироби з полімерів, ми пропонуємо зайнятися подібним творчістю всім бажаючим. Якщо ви займаєтеся будівництвом і виконуєте великі об’єкти і масштабні проекти, ви можете замовити в наших майстернях форми або матриці для виготовлення декору різної форм або інших аналогічних виробів.
Ми працюємо, як то кажуть, «під ключ» і виконуємо виготовлення форм будь-якої складності за індивідуальним замовленням. Маючи таку форму, ви можете самостійно виробляти декоративні елементи за існуючим шаблоном. Якщо ви не знаєте, як зробити матрицю зі скловолокна, ви можете звернутися до нас і замовити готові вироби або шаблонну форму.
Голд Арт Лайн пропонує:
• тільки сучасні матеріали з високими якісними характеристиками;
• вигідні умови спільної роботи;
• власні виробничі потужності;
• виконання замовлень точно в строк;
• прозорі умови договору;
• найсучасніші способи оплати та інші прерогативи.
Телефонуйте нам вже зараз і ми виготовимо для вас декоративні елементи з високою художньою цінність, високою естетикою і відмінними якісними характеристиками. Наші телефони та іншу контактну інформацію легко відшукати в розділі нашого сайту «Контакти».