Ремонт та експлуатація будівель і споруд є пріоритетним напрямком в роботі будь-якого керівника і господарника, який по-справжньому піклуватися про своє підприємство або іншому підконтрольному об’єкті. Для того, щоб забезпечити функціонування будівлі того чи іншого призначення необхідно не тільки постійно стежити за дотриманням норм і правил технічного обслуговування, а й своєчасно проводить ремонтні роботи.

Для кожної будівлі передбачені певні терміни проведення ремонтних робіт при певних умовах їх використання та експлуатації. При цьому ремонт може бути як поточним, так і капітальним. Кожен з видів робіт має свої терміни проведення, але варто неодмінно враховувати, що деякі конструктивні частини того чи іншого будови можуть мати різні терміни експлуатації і ці значення часом досить різні, що варто враховувати при плануванні ремонтних робіт.

Реконструкція житлових будинків повинна проводитися під наглядом відповідних органів і в чітко встановлені терміни, тому що в противному випадку будівля буде вважатися аварійним і непридатним до експлуатації. Подібні роботи виконуються будівельними бригадами і не вимагають спеціальних дозволів або ліцензій. Зовсім інший справу, якщо мова йде про пам’ятники архітектури світу, які охороняються законом або у інших історично значущих об’єктів. Для їх реставрації, реконструкції або капітального ремонту необхідно залучення кваліфікованих фахівців, які мають дозвіл на проведення робіт на об’єктах такого значення.

Маємо ліцензію на реставрацію 4-5 категорії.

Коли мова йде про тих чи інших історичних пам’ятках, культових спорудах або інших значущих об’єктах, то коли ми говоримо про ремонт, то маємо на увазі реставрацію, так як деякі об’єкти вимагають від майстрів збереження історичного вигляду будівель або збереження загального архітектурного ансамблю.

Така робота не може бути довірено першою зустрічною будівельній бригаді, а повинна виконуватися кваліфікованими фахівцями, які мають ліцензію на реставрацію, консервацію, реконструкцію та інші види робіт, яких теж чимало:

– художня або декоративне фарбування;
– мозаїка;
– графіка;
– створення вітражів;
позолота;
патинування;
– станковий живопис;
– реставрація соборів;
– монументальний живопис;
архітектурний ліпний декор і т.д.

Тільки компанії, що мають відповідну ліцензію на реставрацію, а також кваліфікованих фахівців в цих областях мають і можуть залучатися для робіт по реставрації і реконструкції. В іншому випадку, такі роботи будуть вважатися незаконними і можуть закінчитися для замовника досить значним штрафом. Компанія Голд Арт Лайн має все необхідне дозвільні документи на ведення робіт по реставрації і реконструкції, кваліфікованих співробітників зі значним досвідом, а також безліч успішно реалізованих проектів.

Вартість капітального ремонту будівлі або робіт по реставрації і реконструкції залежить від обсягу і виду робіт, а також від тих методів і засобів, які будуть використані в їх процесі майстрами. Більш детальну інформацію про умови співпраці ви можете дізнатися, зв’язавшись з нами за телефонами, які ви знайдете в розділі нашого сайту «Контакти».