Як відомо, виконання будівельно-монтажних і дорожніх робіт в зимовий період значно ускладнюється, при цьому зростає небезпека зниження якості споруд, що будуються, особливо монолітних залізобетонних конструкцій, цегляного мурування, земляного насипу та дорожнього покриття. Ускладнення технології виконання робіт взимку без зміни строків будівництва супроводжується, як правило, їх подорожчанням за рахунок застосування спеціальних механізмів і проведення всіляких технічних заходів.

Проектом було передбачено на період виконання цегляного мурування в зимовий період влаштування об’ємного тепляка із панелей, виготовлених з металевого листа та деревоволокнистих плит, заповнених пінопластом. Конструктивні розробки тепляка та функціональна схема його роботи на соборі були вміщені в розділі проекту виробництва робіт. Крім цього, під час ведення мурувальних робіт в зимовий період було рекомендовано – застосовувати протиморозні домішки (нітріт натрію) відповідно до рекомендацій НТЛ «Конрест».

Була доказана доцільність виготовлення бетонних та залізобетонних конструкцій методом «термосу», застосовуючи в разі необхідності термоактивний утеплювач. Мурування стиків під час монтажу збірних залізобетонних конструкцій в зимовий період рекомендувалось виконувати з застосуванням електропрогріву.

Внутрішні тинькувальні та малярні роботи можна було виконувати тільки в теплих приміщеннях, і з цією метою в спорудах монтувались постійні системи опалення, а в разі неможливості їх влаштування встановлювались типові калорифери розроблені «Головкиївміськбудом».

Занурення двотаврових стояків кріплення земляних виробок в мерзлих ґрунтах здійснювалось в попередньо пробурені свердловини на глибину промерзання ґрунту.

Покриття і основи із асфальто-бетонних сумішей мали влаштовуватись в суху погоду. Укладання гарячих та холодних сумішей мало проводитись навесні та влітку при температурі навколишнього повітря не нижче 5°С навесні і не нижче 10°С восени, причому укладання асфальто-бетонних сумішей мало закінчуватись орієнтовно за п’ятнадцять днів до початку осінніх дощів, за винятком сумішей з активованими мінеральними матеріалами.